Nasze Usługi

Porady lekarzy w naszych poradniach odbywają się na zasadzie prywatnej wizyty.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście lub telefonicznie.

Usługi medyczne świadczą doświadczeni lekarze oraz pielęgniarki.

Opieka domowa


Wiele osób – nie tylko seniorzy – ma problem z samoopieką, z wykonywaniem podstawowych czynności pielęgnacyjnych a także codziennych czynności takich jak sprzątanie, zakupy czy przygotowywanie posiłków.

Poradnia Medycyny Ogólnej

Martyna Hordowicz
pon. 17:00 – 20:00


W poradni internistycznej zajmujemy się całościowym procesem terapeutycznym pacjenta, zaczynając od zapobiegania chorobom i diagnostyki, kończąc na leczeniu i kontrolowaniu stanu zdrowia.

Poradnia leczenia bólu

Jerzy Jarosz
wt. – pt., 8:00-16:00
Luay Al-Qadi
wt., 8:00 – 16:00
Przemysław Walczuk
wt., 9:00 – 14:00
Janina Pernak de Gast
śr., 10:00 – 14:00

W naszej poradni leczymy pacjentów cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości bólowe. W szczególności zajmujemy się bólem przewlekłym, czyli uporczywym i nawracającym, który towarzyszy nieuleczalnym chorobom lub pozostaje, pomimo wyleczenia powodującej go choroby (jak np. rak czy cukrzyca).

Poradnia kardiologiczna

Tomasz Pasierski
czw., 17:00 – 20:00


W naszej poradni zajmujemy się rozpoznawaniem i leczeniem chorób serca, układu krążenia, chorób nadciśnieniowych i tarczycy. Wykonujemy lekarskie badanie kardiologiczne oraz nieinwazyjne badania serca.

Poradnia psychologiczna

Ewa Kalińska
czw. 9:00 – 16:00


W Poradni psychologicznej niesiemy pomoc osobom mającym problemy związane z samopoczuciem i stanem zdrowia psychicznego. Spotkania z naszym psychologiem pozwolą na zdiagnozowanie problemu pacjenta, zdefiniowanie jego potrzeb w celu przygotowania szczegółowego planu leczenia.

Sprawdź jak nas oceniają nasi pacjenci i ich rodziny.