Nasze Usługi

Porady lekarzy odbywają się na zasadzie prywatnej wizyty.
Wybrane usługi realizowane są także w trybie telekonsultacji.

 

Opieka domowa


Realizujemy opiekę nad seniorem, po pobytach w szpitalu (na czas rekonwalescencji), nad osobą niepełnosprawną, zależną przebywającą w domu. Opieka może mieć charakter zarówno krótko- jak i długoterminowy. Sprawujemy wyłącznie opiekę nad osobami pełnoletnimi.

Poradnia leczenia bólu

Przemysław Walczuk
czw., 13:00 – 19:00

W naszej poradni leczymy pacjentów cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości bólowe. W szczególności zajmujemy się bólem przewlekłym, czyli uporczywym i nawracającym, który towarzyszy nieuleczalnym chorobom lub pozostaje, pomimo wyleczenia powodującej go choroby (jak np. rak czy cukrzyca).

Poradnia psychologiczna

 


W Poradni psychologicznej niesiemy pomoc osobom mającym problemy związane z samopoczuciem i stanem zdrowia psychicznego. Spotkania z naszym psychologiem pozwolą na zdiagnozowanie problemu pacjenta, zdefiniowanie jego potrzeb w celu przygotowania szczegółowego planu leczenia.

Poradnia chirurgiczno-podologiczna

 

Do poradni zapraszamy pacjentów zmagającymi się z takimi chorobami i dolegliwościami jak m.in. : rany trudno gojące się, stopa cukrzycowa, owrzodzenia, odleżyny, owrzodzenia żylne, choroby niedokrwienne.

Poradnia medycyny estetycznej

W Poradni medycyny estetycznej oferujemy Państwu zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Zabiegowi poddać się mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.  Ostrzykiwanie dotyczy takich obszarów ciała jak: twarz, okolice oczu, szyja, dekolt, dłonie i skóra głowy (w miejscach wypadających włosów).