Opinie rodzin naszych Pacjentów

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Państwu a w szczególności pani Oldze za opiekę nad moją Mamą. Pani Olga jest wspaniałą opiekunką: profesjonalną i serdecznie oddaną. Traktowała mamę ciepło, z szacunkiem, była uważna na wszelkie Jej  potrzeby. Wychodziła z inicjatywą, jeśli uznała, że coś może ulżyć Mamie. W ten najtrudniejszy czas, czas odchodzenia Mamy, była nie tylko dla Niej, ale również dla nas, najbliższych, nieocenioną pomocą i wsparciem. 
Pani Olgo, jesteśmy wdzięczni z całego serca!
p. Jagoda L.

Moja mama za miesiąc kończy 100 lat. Po złamaniu biodra 4 lat temu jest osobą leżącą i wymaga całodziennej opieki. Od dłuższego czasu korzystamy z usług firmy InspiroMed świadczącej usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi i chorymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych usług. Panie opiekunki nie tylko fachowo wykonują zabiegi pielęgnacyjne, ale też mają dobry kontakt z chorą. Są życzliwe i uśmiechnięte. Nie okazują zniecierpliwienia. Firmę tę poleciłam już kilku osobom.

Liliana

Szanowni Państwo, chciałabym złożyć podziękowania dla całego Zespołu Poradni Leczenia Bólu przy FHO św. Krzysztofa w Warszawie. Wspaniała opieka – od połączenia telefonicznego, poprzez sprawne ustalenie terminu wizyty. Rzeczowa konsultacja oraz przemyślany i zdecydowany wybór leczenia pomogły mi „poskromić” ból. Empatia, życzliwość, zrozumienie oraz czysto ludzkie relacje sprawiają, że łatwiej zmagać się z chorobą. Jesteście Państwo wysokiej klasy specjalistami w swoim zawodzie. Z wyrazami wdzięczności,

Mirosława Wasilewska

Bardzo serdecznie dziękuję za fachową poradę, indywidualne podejście do pacjenta oraz Państwa profesjonalizm i zaangażowanie. Wszystkim, którzy cierpią i szukają pomocy, gorąco polecam skorzystanie z usług Poradni. Jako osoba zmagająca się z rzadko spotykaną chorobą, byłam w wielu szpitalach, gabinetach i klinikach. Niestety, zauważyłam, że dla niektórych lekarzy liczy się tylko pieniądz. InspiroMed, a raczej pracujący w nim Ludzie, pokazują, że walczą o życie, zdrowie i możliwie najwyższy komfort pacjenta. Poświęcono mi tu dużo czasu i uwagi, a także dobrano nowe leczenie. Pan Doktor rzeczowo i cierpliwie objaśnił działanie nowego leku, jakich efektów oczekujemy, jakie są możliwe działania niepożądane, a także odpowiedział na moje pytania. Pełen profesjonalizm!
Polecam.

Użytkownik Facebooka

Dzień dobry, chciałam bardzo podziękować dr Jaroszowi i całemu zespołowi Poradni Leczenia Bólu i Medycyny Paliatywnej za wspaniałą opiekę nad moim Tatą. Dr Jarosz jest wybitnym lekarzem pełnym empatii i ciepła. Pani Małgosia zawsze ma czas i uśmiech dla pacjentów. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do Poradni w tak fachowe ręce.

Ewa Zaniewska

Ostatnio korzystałam z opieki domowej dla leżącej, chorej onkologicznie mamy. Panie opiekunki wykazały się dużą fachowością i życzliwością dla pacjenta. Nie odstępowały mamy ani na krok. Szczególnie mogę polecić Panią Justynę, która miała wspaniały kontakt z mamą.  

Izabela Parys / użytkownik facebook

Po wieloletniej walce z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym trafiłam do Poradni. Lekarze w tej placówce, a w szczególności dr Małgorzata Pernak de Gast oraz dr n. med. Jerzy Jarosz to lekarze, którzy według mnie są obdarzeni wyjątkową empatią i mają pełne zrozumienie dla cierpienia pacjenta. Po jednej wizycie i wnikliwym wywiadzie została podjęta decyzja o przeprowadzeniu zabiegu termolezji. Nie miałam obaw oddać się w tak profesjonalne ręce. Pomimo, iż sam zabieg nie należy do przyjemnych, Pani doktor przeprowadziła mnie przez niego bezstresowo. Wraz z Panem doktorem stworzyli życzliwą i pełną serdeczności atmosferę. Panie pielęgniarki także wykazały dużo ciepła i zrozumienia. Wszystkim tym osobom bardzo dziękuję. Nie zmieniajcie się Państwo! To co robicie, robicie z wielkim oddaniem! 

 p. Aneta

Szanowni Państwo,

z wielką radością wyrażam swoją opinie o usługach medycznych świadczonych przez Poradnię (Inspiromed Sp. z o.o.). Od kilku lat korzystam z wizyt świadczonych w ramach Poradni Leczenia Bólu, u Pana dr n.med. Jerzego Jarosza. Wielopłaszczyznowa wiedza Pana Doktora, indywidualne podejście do pacjenta, znajomość historii choroby pacjenta na kolejnych wizytach to niektóre elementy stanowiące o wysokim poziomie wizyty lekarskiej. Poza tym, każdorazowa analiza sytuacji pacjenta dokonywana podczas każdej wizyty przez Pana Doktora i dobieranie odpowiedniej strategii leczenia, która w moim przypadku przyniosła efekty, to kolejne elementy świadczące o profesjonaliźmie świadczonej usługi medycznej. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia samej organizacji świadczenia wizyty – ani razu moja wizyta nie była przełożona, czy odwołana z nie mojej winy, zawsze odbywała się o czasie, co świadczy o bardzo dużym szacunku do pacjenta. Na każdym kroku spotykałem się z życzliwością Pielęgniarek, ze zrozumieniem, w razie potrzeby skorzystania z porady lekarskiej w nagłej sytuacji, zawsze mogłem liczyć na szybki odzew i pomoc. Może to nie jest takie ważne, ale Pielęgniarki, podobnie jak Pan Doktor zawsze są uśmiechnięci, co bardzo nieraz podnosiło na duchu, gdy choroba się nasilała.

Reasumując – z pełną odpowiedzialnością polecam usługi medyczne świadczone przez Poradnię.

 p. Nikodem

 

Do Poradni Leczenia Bólu i Medycyny Paliatywnej przy ul. Pileckiego 105 w Warszawie trafiłam przed kilku laty zachęcona dobrymi opiniami o tej placówce, w tym zwłaszcza o lekarzach i personelu. Podkreślano ich wysoki profesjonalizm, a przede wszystkim otwarty i bardzo życzliwy stosunek do pacjentów. Przez wiele lat miałam okazję, i mam ją nadal, doświadczać na sobie tych pozytywnych opinii – zwłaszcza bardzo osobistego zaangażowania opiekującego się mną i moim przypadkiem dr.  Jerzego Jarosza. Jego empatia najwyraźniej udziela się personelowi, który także wyróżnia się wyjątkowo ujmującym stosunkiem do mnie, cierpliwie i serdecznie opiekując się mną,  wychodząc naprzeciw i spełniając moje prośby – dotyczy to głównie p. Agnieszki Leonhard, ale także zastępujących ja niekiedy innych osób.

    Od lat, po kilku operacjach kręgosłupa, cierpię z powodu niezbyt dobrze przeprowadzonej operacji oraz nawarstwiających się z tego powodu innych przypadłości – zanim trafiłam do Hospicjum bóle pleców były niezwykle silne i w znacznym stopniu utrudniały mi normalne funkcjonowanie. Po zdiagnozowaniu przez dr. J. Jarosza otrzymałam odpowiednie leki i szczegółową instrukcję ich stosowania – moje zdrowie nie uległo radykalnej poprawie, ale zdecydowanie poprawił się komfort mojego codziennego funkcjonowania. Jestem przekonana, że w znacznym stopniu jest to zasługą odpowiedniej terapii, ale także tym cechom lekarzy i personelu, o których napisałam powyżej – mój stan psychiczny dzięki temu także uległ poprawie. 

 Mam nadzieję, że będę mogła dalej korzystać z usług i opieki lekarzy i personelu medycznego.

 p. Maria

 

Odchodzenie osoby najbliższej to ogromnie ciężki czas, na który nie jesteśmy przygotowani. Dlatego tak ważne jest, by mieć przy sobie pomocne, doświadczone i empatyczne osoby. Taki właśnie jest personel Inspiromed, oferujący pomoc na najwyższym poziomie, z ogromną fachowością i wyczuciem od pierwszego do ostatniego, najtrudniejszego kontaktu. Za to wszystko serdecznie dziękuję.

 p. Jan

 

Wszystkim, którzy mają przewlekły ból i potrzebują pomocy, gorąco polecam skorzystanie z usług Poradni. Jako osoba zmagająca się z chorobą neurologiczną, która na dzień dzisiejszy jest nie wyleczalna, a leki jedynie hamują rozwój choroby. Lekarze Inspiromed pomogli mi zwalczyć niektóre objawy i bóle które mi dokuczały w życiu codziennym. Bardzo miła i pomocna obsługa – nie tylko lekarzy.
Pełen profesjonalizm! Bardzo Polecam.

 p. Robert

 

opieka domowa

poradnia medycyny ogólnej

poradnia leczenia bólu

poradnia psychologiczna

poradnia kardiologiczna

poradnia chirurgiczno-podologiczna

Rejestracja do poradni specjalistycznych

+48 734 469 955

 

 

Długoterminowa
opieka domowa

Agnieszka Konopska

+48 728 547 424