Opinie naszych klientów

„Chciałam serdecznie podziękować za opiekę nad moim tatą Jakubem pracownikom firmy inspiromed. Te ostatni półtora miesiąca było dla nas bardzo trudne dzięki profesjonalnej opiece Państwa pracowników: Pani Bogusi, Pani Marii i Pana Łukasza  było nam łatwiej przejść przez te ostatnie jego dni. Szczególnie serdecznie dziękuję Pani Bogusi, która była z nami do końca. Za profesjonalną opiekę za to, że informowała nas co się z nim dzieje w chwili jak odchodził za to, że zajęła się tatą po śmierci i przygotowała go do tej ostatniej drogi. Dzięki niej było nam łatwiej pogodzić się z jego odejściem. Jeszcze raz dziękuję wszystkim pracownikom za ofiarność, serdeczność i profesjonalizm.
Pozdrawiam serdecznie Grażyna D. córka Jakuba Z. 

p. Grażyna (wrzesień, 2022 r.)

„Pragnę serdecznie podziękować za natychmiastową pomoc dotyczącą opieki nad moim bardzo chorym mężem, za pełną fachowość oraz za ciepły, częsty kontakt ze mną.
Dziękuję również za dwie wspaniałe opiekunki p. Mariye oraz p. Oksanę, które były troskliwe, cierpliwe, pracowite, punktualne, obowiązkowe, wrażliwe i wyrozumiałe.
 Jestem ogromnie wdzięczna i na pewno będę polecać Państwa działalność.”

p. Jolanta (czerwiec, 2022 r.)

„Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność dla pani Oli za jej spokój, życzliwość i gotowość przyjścia z pomocą zawsze, kiedy zaistniała taka potrzeba; za to, że jej obecność dawała mi poczucie bezpieczeństwa i podtrzymywała na duchu, gdy z oddaniem i troską opiekowała się moją Mamą w ostatnich dniach Jej życia; a nade wszystko za to, że była ze mną w tej najtrudniejszej dla każdego z nas chwili, jaką jest śmierć ukochanej Matki.

Chciałabym również z całego serca podziękować pani Marusi za serdeczność, delikatność i wyrozumiałość, z jaką opiekowała się moją Mamą, mając dla Niej zawsze ciepły uśmiech i miłe słowo, za jej kulturę osobistą. 

W trudnej pracy opiekunki bowiem, empatia i podejście do starego schorowanego człowieka są równie ważne – a niekiedy nawet ważniejsze – jak sprawne wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i higienicznych.

Dziękuję.” 

p. Barbara J. (maj, 2022 r.)

„Z czystym sumieniem polecam lekarza Kamila Wysockiego. Mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista. Szczegółowo przeprowadzony wywiad, omówienie zabiegu z zastosowaniem osocza krok po kroku. Ogromna wiedza, cierpliwość i poczucie humoru.

Zabieg przebiegał bardzo szybko i bezboleśnie. Pan Kamil na bieżąco tłumaczył co się dzieje w trakcie zabiegu oraz jakie czynności wykonuje. Odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące zabiegu, a także tłumaczył czego można się spodziewać zaraz po nim. 

Rezultaty rewelacyjne już po pierwszej serii ostrzykiwania, a przede mną jeszcze 3.”

p. Łukasz (marzec, 2022 r.)

„Wizyta u dr Kamila Wysockiego przebiegła w cudownej atmosferze. Bezboleśnie, w pełnym relaksie. Osocze działa cuda. Bardzo gorąco polecam.”

p. Aneta (marzec, 2022 r.)

„Dziwię się sama sobie, że tyle czekałam z wizytą u podologa. Długo trwało zanim zdecydowałam się pójść do specjalisty. Zaczęłam miewać kłopoty z wrastającymi paznokciami od czasu regularnego użytkowania lakierów hybrydowych. Zakładanie klamry to absolutnie bezbolesny zabieg, przynoszący komfort i ulgę. Szczerze polecam. Dziękuję pani Doroto.”

p. Dorota (marzec, 2022 r.)

 

„(…) Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za wszelką pomoc, jaką od Pani (przyp. koordynator opieki domowej) otrzymałam w bardzo trudnej i smutnej sytuacji życiowej. Czas w jakim Pani pomogła mi w zorganizowaniu fachowej i pełnej empatii  pomocy jest nieoceniony i nie wiem, jakie słowa mogłyby wyrazić moją wdzięczność. Chciałabym również na Pani ręce Pani Agnieszko złożyć ogromne podziękowania dla Pani Olgi za zaangażowanie w opiekę z ogromny ciepłem i wyrozumiałością.”

p. Agnieszka P. (luty, 2022 r.)

Skorzystaliśmy z usług podologa. Syn w wieku nastoletnim miał znikomą gotowość do wizyty w placówce medycznej. Byliśmy na wizycie u pani Doroty, która wykonała zabieg przy wrastającym paznokciu. Syn cierpliwie zniósł całą procedurę. Pani Dorota to sympatyczna i uważna specjalistka, z dobrym podejściem do pacjenta. Zabieg dał rezultaty już po jednej wizycie.  Wraz z synem mogę powiedzieć: polecamy.

p. Tomasz  (styczeń 2022 r.)

Pani Agnieszko. 

Chciałabym Pani bardzo podziękować za naszą współpracę w imieniu swoim oraz naszej rodziny, a zwłaszcza mojej teściowej, Wielisławy. 

Pani pomoc oraz profesjonalizm w tym trudnym dla nas czasie była nieoceniona.

W szczególności chcę wyrazić szczere podziękowania dla Pani Małgosi, która opiekowała się moim teściem w trakcie jego choroby. Jest ona osobą niezwykle empatyczną i ciepłą. Według słów mojej teściowej, objęła ona swoją opieką zarówno mojego umierającego teścia, jak i stanowiła ogromną podporę psychiczną dla niej samej. W tak trudnych chwilach umiejętność taktownego wsparcia emocjonalnego rodziny chorego jest darem, za który wszyscy jesteśmy Pani Małgosi wdzięczni. 

p. Agnieszka (listopad 2021 r.) 

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Państwu a w szczególności pani Oldze za opiekę nad moją Mamą. Pani Olga jest wspaniałą opiekunką: profesjonalną i serdecznie oddaną. Traktowała mamę ciepło, z szacunkiem, była uważna na wszelkie Jej  potrzeby. Wychodziła z inicjatywą, jeśli uznała, że coś może ulżyć Mamie. W ten najtrudniejszy czas, czas odchodzenia Mamy, była nie tylko dla Niej, ale również dla nas, najbliższych, nieocenioną pomocą i wsparciem. 
Pani Olgo, jesteśmy wdzięczni z całego serca!
p. Jagoda L.

Moja mama za miesiąc kończy 100 lat. Po złamaniu biodra 4 lat temu jest osobą leżącą i wymaga całodziennej opieki. Od dłuższego czasu korzystamy z usług firmy InspiroMed świadczącej usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi i chorymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych usług. Panie opiekunki nie tylko fachowo wykonują zabiegi pielęgnacyjne, ale też mają dobry kontakt z chorą. Są życzliwe i uśmiechnięte. Nie okazują zniecierpliwienia. Firmę tę poleciłam już kilku osobom.

Liliana

Szanowni Państwo, chciałabym złożyć podziękowania dla całego Zespołu Poradni Leczenia Bólu przy FHO św. Krzysztofa w Warszawie. Wspaniała opieka – od połączenia telefonicznego, poprzez sprawne ustalenie terminu wizyty. Rzeczowa konsultacja oraz przemyślany i zdecydowany wybór leczenia pomogły mi „poskromić” ból. Empatia, życzliwość, zrozumienie oraz czysto ludzkie relacje sprawiają, że łatwiej zmagać się z chorobą. Jesteście Państwo wysokiej klasy specjalistami w swoim zawodzie. Z wyrazami wdzięczności,

Mirosława Wasilewska

Bardzo serdecznie dziękuję za fachową poradę, indywidualne podejście do pacjenta oraz Państwa profesjonalizm i zaangażowanie. Wszystkim, którzy cierpią i szukają pomocy, gorąco polecam skorzystanie z usług Poradni. Jako osoba zmagająca się z rzadko spotykaną chorobą, byłam w wielu szpitalach, gabinetach i klinikach. Niestety, zauważyłam, że dla niektórych lekarzy liczy się tylko pieniądz. InspiroMed, a raczej pracujący w nim Ludzie, pokazują, że walczą o życie, zdrowie i możliwie najwyższy komfort pacjenta. Poświęcono mi tu dużo czasu i uwagi, a także dobrano nowe leczenie. Pan Doktor rzeczowo i cierpliwie objaśnił działanie nowego leku, jakich efektów oczekujemy, jakie są możliwe działania niepożądane, a także odpowiedział na moje pytania. Pełen profesjonalizm!
Polecam.

Użytkownik Facebooka

Dzień dobry, chciałam bardzo podziękować dr Jaroszowi i całemu zespołowi Poradni Leczenia Bólu i Medycyny Paliatywnej za wspaniałą opiekę nad moim Tatą. Dr Jarosz jest wybitnym lekarzem pełnym empatii i ciepła. Pani Małgosia zawsze ma czas i uśmiech dla pacjentów. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do Poradni w tak fachowe ręce.

Ewa Zaniewska

Ostatnio korzystałam z opieki domowej dla leżącej, chorej onkologicznie mamy. Panie opiekunki wykazały się dużą fachowością i życzliwością dla pacjenta. Nie odstępowały mamy ani na krok. Szczególnie mogę polecić Panią Justynę, która miała wspaniały kontakt z mamą.  

Izabela Parys / użytkownik facebook

Po wieloletniej walce z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym trafiłam do Poradni. Lekarze w tej placówce, a w szczególności dr Małgorzata Pernak de Gast oraz dr n. med. Jerzy Jarosz to lekarze, którzy według mnie są obdarzeni wyjątkową empatią i mają pełne zrozumienie dla cierpienia pacjenta. Po jednej wizycie i wnikliwym wywiadzie została podjęta decyzja o przeprowadzeniu zabiegu termolezji. Nie miałam obaw oddać się w tak profesjonalne ręce. Pomimo, iż sam zabieg nie należy do przyjemnych, Pani doktor przeprowadziła mnie przez niego bezstresowo. Wraz z Panem doktorem stworzyli życzliwą i pełną serdeczności atmosferę. Panie pielęgniarki także wykazały dużo ciepła i zrozumienia. Wszystkim tym osobom bardzo dziękuję. Nie zmieniajcie się Państwo! To co robicie, robicie z wielkim oddaniem! 

 p. Aneta

Szanowni Państwo,

z wielką radością wyrażam swoją opinie o usługach medycznych świadczonych przez Poradnię (Inspiromed Sp. z o.o.). Od kilku lat korzystam z wizyt świadczonych w ramach Poradni Leczenia Bólu, u Pana dr n.med. Jerzego Jarosza. Wielopłaszczyznowa wiedza Pana Doktora, indywidualne podejście do pacjenta, znajomość historii choroby pacjenta na kolejnych wizytach to niektóre elementy stanowiące o wysokim poziomie wizyty lekarskiej. Poza tym, każdorazowa analiza sytuacji pacjenta dokonywana podczas każdej wizyty przez Pana Doktora i dobieranie odpowiedniej strategii leczenia, która w moim przypadku przyniosła efekty, to kolejne elementy świadczące o profesjonaliźmie świadczonej usługi medycznej. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia samej organizacji świadczenia wizyty – ani razu moja wizyta nie była przełożona, czy odwołana z nie mojej winy, zawsze odbywała się o czasie, co świadczy o bardzo dużym szacunku do pacjenta. Na każdym kroku spotykałem się z życzliwością Pielęgniarek, ze zrozumieniem, w razie potrzeby skorzystania z porady lekarskiej w nagłej sytuacji, zawsze mogłem liczyć na szybki odzew i pomoc. Może to nie jest takie ważne, ale Pielęgniarki, podobnie jak Pan Doktor zawsze są uśmiechnięci, co bardzo nieraz podnosiło na duchu, gdy choroba się nasilała.

Reasumując – z pełną odpowiedzialnością polecam usługi medyczne świadczone przez Poradnię.

 p. Nikodem

 

Do Poradni Leczenia Bólu i Medycyny Paliatywnej przy ul. Pileckiego 105 w Warszawie trafiłam przed kilku laty zachęcona dobrymi opiniami o tej placówce, w tym zwłaszcza o lekarzach i personelu. Podkreślano ich wysoki profesjonalizm, a przede wszystkim otwarty i bardzo życzliwy stosunek do pacjentów. Przez wiele lat miałam okazję, i mam ją nadal, doświadczać na sobie tych pozytywnych opinii – zwłaszcza bardzo osobistego zaangażowania opiekującego się mną i moim przypadkiem dr.  Jerzego Jarosza. Jego empatia najwyraźniej udziela się personelowi, który także wyróżnia się wyjątkowo ujmującym stosunkiem do mnie, cierpliwie i serdecznie opiekując się mną,  wychodząc naprzeciw i spełniając moje prośby – dotyczy to głównie p. Agnieszki Leonhard, ale także zastępujących ja niekiedy innych osób.

    Od lat, po kilku operacjach kręgosłupa, cierpię z powodu niezbyt dobrze przeprowadzonej operacji oraz nawarstwiających się z tego powodu innych przypadłości – zanim trafiłam do Hospicjum bóle pleców były niezwykle silne i w znacznym stopniu utrudniały mi normalne funkcjonowanie. Po zdiagnozowaniu przez dr. J. Jarosza otrzymałam odpowiednie leki i szczegółową instrukcję ich stosowania – moje zdrowie nie uległo radykalnej poprawie, ale zdecydowanie poprawił się komfort mojego codziennego funkcjonowania. Jestem przekonana, że w znacznym stopniu jest to zasługą odpowiedniej terapii, ale także tym cechom lekarzy i personelu, o których napisałam powyżej – mój stan psychiczny dzięki temu także uległ poprawie. 

 Mam nadzieję, że będę mogła dalej korzystać z usług i opieki lekarzy i personelu medycznego.

 p. Maria

 

Odchodzenie osoby najbliższej to ogromnie ciężki czas, na który nie jesteśmy przygotowani. Dlatego tak ważne jest, by mieć przy sobie pomocne, doświadczone i empatyczne osoby. Taki właśnie jest personel Inspiromed, oferujący pomoc na najwyższym poziomie, z ogromną fachowością i wyczuciem od pierwszego do ostatniego, najtrudniejszego kontaktu. Za to wszystko serdecznie dziękuję.

 p. Jan

 

Wszystkim, którzy mają przewlekły ból i potrzebują pomocy, gorąco polecam skorzystanie z usług Poradni. Jako osoba zmagająca się z chorobą neurologiczną, która na dzień dzisiejszy jest nie wyleczalna, a leki jedynie hamują rozwój choroby. Lekarze Inspiromed pomogli mi zwalczyć niektóre objawy i bóle które mi dokuczały w życiu codziennym. Bardzo miła i pomocna obsługa – nie tylko lekarzy.
Pełen profesjonalizm! Bardzo Polecam.

 p. Robert

 

poradnia leczenia bólu

opieka domowa

poradnia psychologiczna

poradnia chirurgiczno-podologiczna

poradnia medycyny estetycznej

Badania laboratoryjne

Rejestracja i informacja

tel. 734 469 955
(kontakt pon., śr., czw. i pt.)