Nasz zespół

Zwracając się do nas macie Państwo pewność, że osoby realizujące świadczenia opiekuńczo-pielęgnacyjne posiadają odpowiednie kwalifikacje formalne ale też niezbędne cechy osobowościowe i psychospołeczne potrzebne w opiece nad osobami niesamodzielnymi.

Zapraszamy również na konsultacje do wykwalifikowanych, doświadczonych lekarzy przyjmujących stacjonarnie (a także w formie telewizyty) w naszej Poradni.   

 

lek. Przemysław Walczuk

Ukończył Łódzki Uniwersytet Medyczny. Posiada specjalizacje z: anestezjologii i intensywnej terapii, (FCARCSI) oraz z leczenia bólu przewlekłego (Irish College of Anaesthetist). Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w St. James’s Hospital
w Dublinie – ból przewlekły. 
Ukończył specjalizację z Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Republice Irlandii.

Wykonuje małoinwazyjne zabiegi przerywające i modulujące przewodzenie impulsów bólowych (blokady, termolezje).

UZYSKANE DYPLOMY: dyplom Leczenia Bólu, Irish College of Anaesthetists, International Pain Fellowship, World Institute of Pain; Europejski Dyplom Anestezji Regionalnej, EDRA; Europejski Dyplom Anestezjologii i Intensywnej Terapii, EDA; Europejski dyplom Intensywnej Terapii, EDIC.

Komunikacja w języku: angielskim i rosyjskim.

Agnieszka Konopska

Specjalistka pielęgniarstwa rodzinnego, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją karierę rozpoczęła w Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Naczyń Uniwersyteckiego Szpitala przy ul. Banacha. Doświadczenie zdobywała w oddziałach kardiologicznych oraz pracy z pacjentem internistycznym, również w opiece domowej. Od ponad 20 lat związana z lecznictwem otwartym w przychodni Warszawa-Włochy, gdzie pracuje jako pielęgniarka rodzinna.  Pielęgniarka opieki komercyjnej, w InspiroMed sprawuje funkcję Koordynatora Opieki Długoterminowej.

Maciej Woźniak

Fizjoterapeuta w InspiroMed. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zdobywał doświadczenie na oddziałach neurologii oraz ortopedii w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, a także Mazowieckim Centrum Rehabilitacji „Stocer”. Ukończył kursy: PNF, BLT, Neuromobilizacje, Kinesiotaping, Podstawy Terapii Manualnych, Terapia mięśniowo-powięziowa punktów spustowych.
W swojej pracy wykorzystuje elementy masażu oraz drenażu limfatycznego. 
Pan Maciej otacza opieką podopiecznych przebywających w domach.

Ewa Kalińska

Neuropsycholog, specjalista 2o. W 1968 r. ukończyła studia na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenia zdobywała w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Konstancinie, następnie w wielospecjalistycznym oddziale rehabilitacji w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Ponad 20 lat pracowała w 1. Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii pod kierownictwem prof. J. Kulczyckiego. Od 1998 r. pracuje jako psycholog w Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

dr n. med. Monika Mazurek

Doktor nauk medycznych (dyscyplina: medycyna, specjalność: chirurgia), pielęgniarka specjalizująca się w chorobach tętnic i żył; 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w klinikach chirurgicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zaprasza pacjentów z problemami  z zakresu pielęgnacji i leczenia ran trudno gojących się (po zabiegach chirurgicznych; z odleżynami, oparzeniami, owrzodzeniami, stopą cukrzycową). 

Chętnie angażuje się w działania charytatywne.

mgr Dorota Nowak

Dyplomowany podolog oraz pielęgniarka specjalizująca się w pedicure kosmetycznym i leczniczym, korygowaniu wrastających paznokci, prowadzeniu chorych z zespołem stopy cukrzycowej, jak i opatrywaniu ran oraz zakładaniu opatrunków.

Jako podolog z wieloletnim stażem czuje chęć niesienia pomocy potrzebującym. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Swoją wiedzę w pełni wykorzystuje podczas zabiegów – służąc profesjonalną poradą.

mgr Ewa Magierska-Kaźmierczak

Magister pielęgniarstwa ze specjalizacją z anestezjologii i intensywnej opieki medycznej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Od 28 lat pracuje w zawodzie, obecnie pełniąc funkcję pielęgniarki oddziałowej w Fundacji Hospicjum Onkologiczne. Od wielu lat związana z opieką długoterminową i paliatywną. Opieką otacza przede wszystkim pacjentów z trudno gojącymi się ranami.

 

opieka domowa

poradnia leczenia bólu

poradnia psychologiczna

poradnia chirurgiczno-podologiczna

Rejestracja do poradni specjalistycznych

+48 734 469 955

 

 

Długoterminowa
opieka domowa

Agnieszka Konopska

+48 728 547 424