Najczęstsze pytania

Jak zarezerwować wizytę?

Wizytę u naszych specjalistów działających w ramach poszczególnych poradni dokonać można wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 734 469 955 w godzinach 8:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku. Po zatwierdzeniu terminu i godziny wizyty, otrzymają Państwo od nas sms z potwierdzeniem rezerwacji. 

Pierwsza wizyta.

Na pierwszą wizytę w poradni zapraszamy na 10 minut przed ustaloną godziną konsultacji. W razie kłopotów z dotarciem, prosimy o kontakt telefoniczny. 

Prosimy o zabranie i przygotowanie dowodu osobistego celem zweryfikowania poprawności danych pacjenta zapisanego na wizytę. 

Jakie formy płatności można realizować w InsiroMed?

Przyjmujemy płatności w formie gotówkowej, jak i kartą płatniczą. W drodze ustaleń indywidualnych z pacjentem, istnieje możliwość płatności przelewem (dotyczy to w szczególności zabiegów realizowanych przez poradnię leczenia bólu).

W przypadku opieki domowej obowiązek płatniczy wynikać będzie z podpisanej przez strony umowy o opiekę. 

Jak dojechać do InspiroMed?

Do poradni można dojechać komunikacją miejską – autobusem linii 192 oraz 185 (obydwie linie zatrzymują się na przystanku przy metro Imielin), korzystając z przystanku na żądanie „Hospicjum onkologiczne”. Należy kierować się chodnikiem przebiegającym tuż przy parkingu sklepu Lidl i obejść budynek Fundacji Hospicjum Onkologiczne. Wejście do poradni znajduje się od ul. Polskie Drogi 4. 

Wejście do poradni.

Nasz Zespół Poradni Specjalistycznych mieści się w budynku na ul. Pileckiego 105 w Warszawie. Jest to budynek Fundacji Hospicjum Onkologiczne jednak wejście do poradni znajduje się na jego tyłach. Kierując się do InspiroMed nie przechodzicie państwo przez budynek hospicjum. Brama i furtka na teren znajdują się od strony ul. Polskie Drogi 4. 

Bezpłatny parking.

Posiadamy własne miejsca parkingowe. Pacjent na czas wizyty może bezpłatnie skorzystać z naszego parkingu. Brama wjazdowa w godzinach pracy Poradni jest otwarta. Nie potrzeba pobierać żadnego biletu. 

Jak wygląda umówienie wizyty domowej?

Jeżeli potrzebują Państwo opieki nad bliskim w domu: opiekuna medycznego/środowiskowego, pielęgniarki, lekarza, fizjoterapeuty, psychologa – prosimy o kontakt pod numerem telefonu 734 469 955. Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu dotyczącego Państwa potrzeb i oczekiwań przekażemy Państwa pod opiekę koordynator opieki domowej, która wspólnie z Państwem ustali termin wizyty kwalifikacyjnej, jak i dalszy plan wizyt.

poradnia leczenia bólu

opieka domowa

poradnia psychologiczna

poradnia chirurgiczno-podologiczna

poradnia medycyny estetycznej

Badania laboratoryjne

Rejestracja i informacja

tel. 734 469 955
(kontakt od pon. do pt.)