Oferty pracy

Opiekun Medyczny

Mazowieckie

InspiroMed Sp. z o.o. zatrudni opiekunki i opiekunów osób starszych w domu pacjenta.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z koordynatorką usług komercyjnych:

Oliwia Wikieł

+48 728 547 424

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • dokonywanie zakupów
  • realizacja recept i zakup niezbędnych leków
  • kontakt z lekarzem POZ
  • podanie leków doustnych
  • towarzyszenie przy toalecie podopiecznego
  • pomoc w zmianie bielizny osobistej i pościelowej
  • mycie urządzeń sanitarnych
  • przygotowanie i podanie posiłków
  • odkurzanie mieszkania
  • ścieranie kurzu
  • prasowanie
  • pranie

NASZE OCZEKIWANIA

  • umiejętność opieki i pielęgnacji osób leżących
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, empatia, cierpliwość
  • zaświadczenie lekarskie do celów sanitarno – epidemiologicznych (dawniej książeczka sanitarno – epidemiologiczna)
  • mile widziane osoby z wykształceniem medycznym, lecz nie jest to warunek konieczny

Dla obywateli spoza krajów UE

  • komunikatywna znajomość języka polskiego
  • ważna wiza lub karta pobytu

OFERUJEMY

  • wsparcie merytoryczne
  • opiekę koordynatora

RODZAJ PRACY

  • praca w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu