Oferty pracy

Jeśli chesz dołączyć do naszego zespołu ekspertów, zapraszamy do kontaktu i dialogu.
Widoczne poniżej ogłoszenia są aktualne.
Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką i ideą naszej dzialalności.
W razie pytań dodatkowych – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Opiekun medyczny

Mazowieckie

InspiroMed Sp. z o.o. zatrudni opiekunki/ów do opieki w domu pacjenta.

Informacje dodatkowe uzyskają Państwo pod poniższym numerem:

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez InspiroMed Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • dokonywanie zakupów
  • realizacja recept i zakup niezbędnych leków
  • kontakt z lekarzem POZ
  • podanie leków doustnych
  • towarzyszenie przy toalecie podopiecznego
  • pomoc w zmianie bielizny osobistej i pościelowej
  • mycie urządzeń sanitarnych
  • przygotowanie i podanie posiłków
  • odkurzanie mieszkania
  • ścieranie kurzu
  • prasowanie
  • pranie

NASZE OCZEKIWANIA

  • umiejętność opieki i pielęgnacji osób leżących
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, empatia, cierpliwość
  • zaświadczenie lekarskie do celów sanitarno – epidemiologicznych (dawniej książeczka sanitarno – epidemiologiczna)
  • mile widziane osoby z wykształceniem medycznym, lecz nie jest to warunek konieczny

Dla obywateli spoza krajów UE

  • komunikatywna znajomość języka polskiego
  • ważna wiza lub karta pobytu

OFERUJEMY

  • wsparcie merytoryczne
  • opiekę koordynatora
  • elastyczne warunki współpracy

RODZAJ PRACY

  • praca w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu

zatrudnimy lekarzy

Mazowieckie

InspiroMed Sp. z o.o. zatrudni lekarzy do pracy stacjonarnie w poradni lub/oraz do opieki nad pacjentami przebywającymi w domach.

ZATRUDNIMY NEUROLOGOPEDĘ.
Nawiążemy współpracę z neurologopedą.
Zachęcamy do kontaktu specjalistów dla których najważniejsze jest dobro pacjenta i jakość realizowanej opieki.
Oferujemy gabinet oraz wsparcie merytoryczne naszego zespołu.
Warunki zatrudnienia omawiamy indywidualnie.
InspiroMed skupia ludzi o dobrych sercach, oferujących pacjentom profesjonalną i pełną empatii pomoc.
Zachęcamy do dołączenia do InspiroMed a tym samym wsparcia działalności hospicjum które jest beneficjentem wypracowanego przez InspiroMed zysku.
Zapraszamy do zespołu!

ZATRUDNIMY KARDIOLOGA.
Nawiążemy współpracę z lekarzem kardiologiem.
Praca stacjonarnie w poradni przy ul. Polskie Drogi 4 w Warszawie (dzielnica Ursynów).
Zapewniamy spokojne i intymne warunki do realizacji wizyt.
Zachęcamy do kontaktu lekarzy dla których najważniejsze jest dobro pacjenta i jakość realizowanej opieki.
Szczegóły współpracy omawiamy indywidualnie.
Służymy Państwu wsparciem: zespołu medycznego, opiekuna klienta oraz pozostałego zespołu administracyjnego.

    ZATRUDNIMY ULTRASONOGRAFISTĘ.
    Nawiążemy współpracę z ultrasonografistą.
    Zapewniamy spokojne i intymne warunki pracy.