Wypożyczalnia sprzętu

W ramach działalności Poradni oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i pomocniczego.

Dysponujemy:
– ozonatorami
– oczyszczaczami powietrza
– nebulizatorami
– łóżkami rehabilitacyjnymi
– wózkami inwalidzkimi
– materacami przeciwodleżynowymi
– stojakami do kroplówki
– stolikami dla pacjenta leżącego
– krzesełkami łazienkowymi
– balkonikami
– nakładkami na toaletę
– laskami i kulami ortopedycznymi
– podpórkami pod plecy
– pompowanymi wanienkami do mycia głowy (dla osób leżących).

Ważne informacje dodatkowe:

  • Sprzęt wypożyczamy odpłatnie.
  • Podane w cenniku ceny obejmują okres 30 dni.
  • Za wybrany sprzęt pobieramy kaucję, która w przypadku uszkodzenia wypożyczanego sprzętu jest bezzwrotna. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo w naszej recepcji.

 Kto może skorzystać z usług naszej wypożyczalni?
Z usług wypożyczalni może skorzystać każdy. Nasza oferta skierowana jest do każdego pacjenta potrzebującego, ze względu na chorobę czy okres rekonwalescencji, czasowego doposażenia swojej przestrzeni domowej w sprzęt: medyczny, rehabilitacyjny, pomocniczy.

Na jaki okres czasu można wypożyczyć sprzęt?
Sprzęt wypożyczany jest na okres czasu zgodny z Państwa potrzebami.
Kwoty ujęte w cenniku obejmują okres 30 dni i nie podlegają negocjacji w przypadku np. chęci wypożyczenia na krótszy, niż 30 dniowy okres czasu. Kwota ta jest stała i niezmienna.
Okres wypożyczenia, w przypadku niezwrócenia sprzętu po 30 dniach, będzie automatycznie przedłużany o kolejne 30 dni. Zatem 31 dzień użytkowania wypożyczonej aparatury, sprzętu będzie rozpoczynał kolejny okres rozliczeniowy.

W jakie dni można wypożyczyć sprzęt?
Do wypożyczalni zapraszamy w dni otwarcia Poradni, jednak, aby proces udostępnienia sprzętu i aparatury przebiegał bez zakłóceń, należy wcześniej umówić się na jego odbiór poprzez kontakt telefoniczny. Dzięki wcześniejszej rozmowie telefonicznej będziemy mogli sprawdzić dostępność sprzętu, jak i odpowiednio przygtować go do użytkowania.

Jak wygląda proces odbioru i dostawy sprzętu pod wskazany adres?
Odbiór sprzętu jest po stronie klienta i ma miejsce w naszej siedzibie na ul. Polskie Drogi 4.
Państwa obecność w placówce jest niezbędna do realizacji procedury wypożyczenia, jak i zapoznania się ze specyfiką urządzenia.  Na miejscu otrzymają Państwo niezbędne informacje dotyczące poprawnego użytkowania urządzenia.

UWAGA!
Cena usługi wypożyczenia nie zawiera kosztów transportu. Aspekt ten leży w Państwa zakresie. Służymy jedynie podpowiedzią.
Bezpośrednio z reprezentantem firmy transportowej ustalają Państwo dzień i godzinę odbioru sprzętu z InspiroMed. Kolejno przekazując nam tę informację. 
Również transport sprzętu do naszej placówki na ul. Polskie Drogi 4 leży po Państwa stronie.  Usługa ta nie zawiera się w cenie wypożyczenia.

W razie pytań dodatkowych jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Sprawdź jak nas oceniają nasi pacjenci i ich rodziny.

Rejestracja i informacja

tel. 734 469 955
(kontakt pon., śr., czw. i pt.)