Piękna aura: dużo słońca i przyjazna temperatura zachęcają do wyjścia na spacer. Niestety nie zawsze jest to możliwie. Przyczyną może być ograniczona mobilność wynikająca ze stałej lub czasowej choroby, chwilowa niedyspozycja powstała w konsekwencji kontuzji, czas rekonwalescencji itp.

Często barierą jest także brak osoby towarzyszącej, która wesprze pacjenta w przygotowaniach do spaceru a także będzie służyła swoją obecnością podczas krótkich, pieszych wędrowek, w drodze po zakupy, na pocztę czy do apteki.
Obecność opiekuna podczas spaceru to poczucie bezpieczeństwa zarówno dla pacjenta, jak i jego opiekunów. Świadomość, że naszym bliskim, podczas naszej nieobecności, towarzyszy zaufana, doświadczona w opiece osoba, daje duży komfort psychiczny i poczucie ulgi.

Nasz zespół tworzą opiekunowie medyczni i środowiskowi (pomocowi), którzy realizują przy pacjencie wiele różnych czynności medycznych i nie tylko. Zakres tej pomocy w znacznym stopniu zależy od Państwa. Spędzanie czasu z nowym człowiekiem może być lekarstwem dla wielu. Opiekun staje się powiernikiem swojego podpiecznego, dając mu nie tylko wsparcie psychiczne, ale czysto ludzką obecność i radość współistnienia.

Obecność opiekuna to także duża pomoc dla rodziny. Zakres otrzymywanego wsparcia, czas i częstotliwość jego trwania zależy wyłącznie od Państwa.

Jeśli zatem w ciągu dnia, z powodu obowiązków zawodowych, nie możecie Państwo towarzyszyć swojemu bliskiemu we wspólnych spacerach, chwilach relaksu polecamy skorzystanie z obecności opiekuna/opiekunki. Nic tak nie leczy duszy jak rozmowa.

Nasz zespół budują doświadczone opiekunki, będące członkami naszego zespołu od lat. Zgromasziły wiele doświadczeń pracując z pacjentami na różnych etapach rozwoju choroby, z różnymi niedyspozycjami.

Zespół opiekuńczy tworzą także lekarze (w tym specjalista zajmujący się leczeniem bólu), pielęgniarki, fizjoterapeuta oraz psycholog.
Więcej o naszej opiece domowej przeczytacie Państwo TUTAJ

Opiekę realizujemy na terenie Warszawy oraz bliskich okolic (np. Piaseczno, Mysiadło,  Zalesie, Konstancin).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Cennik naszych usług znajduje się TUTAJ

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zadzwoń