Do poradni chirurgiczno-podologicznej zapraszamy pacjentów z ranami trudnogojącymi się (takimi jak np. odleżyny, oparzenia, owrzodzenia, rany po zabiegach chirurgicznych). Przyjmujemy pacjentów pełnoletnich oraz dzieci. 
W ramach wizyty nasz zespół pielęgniarski przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny, dokona badania i oceny rany. Kolejno zaproponuje plan leczenia oraz dokona opracowania rany i założy specjalistyczny opatrunek. 

Przebieg procesu leczenia zależny będzie m.in. od przyczyny powstania rany, od tego jakie choroby współistniejące posiada pacjent (np. cukrzyca, nowotwór), a także od tego jak pacjent reaguje na leczenie. 

Czas wizyty zależny jest od rodzaju, stopnia rozległości i zaawansowania rany, jak również od tego, czy rana jest zakażona, czy czysta. Uśredniając, wizyta w naszym gabinecie trwa około 40 minut. Termin kolejnej wizyty zależny jest m.in. od rodzaju rany.  Średnio wymiana opatrunku powinna nastąpić po 4-5 dniach. Po tym czasie może być konieczne ponowne oczyszczenie rany. 

Zapraszamy do umawiania wizyt u mgr Ewy Magierskiej-Kaźmierczak, pielęgniarki posiadającej specjalizację z anestezjologii i intensywnej opieki medycznej, pracownika z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem oraz u dr n. med. Moniki Mazurek, specjalizującej się w chorobach tętnic i żył. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu:  734 469 955 lub pod adresem e-mail: kontakt@inspiromed.pl