InspiroMed jest spółką powołaną w 2016 roku przez Fundację Hospicjum Onkologiczne.  Pragniemy inspirować do troski o zdrowie własne i zdrowie najbliższych. Ta idea jest nam niezmiernie bliska od lat.

Na rynku dostępnych jest wiele firm świadczących usługi odpłatnej opieki zdrowotnej. Warto zaufać nam ponieważ w naszej pracy wykorzystujemy standardy i wiedzę gromadzoną przez ponad 30 lat działalności Fundacji Hospicjum Onkologiczne.

Najważniejszą wartością w naszej pracy jest dobro ludzkie, zarówno naszego pacjenta jak i jego najbliższego otoczenia. W swojej codziennej działalności chcemy być blisko człowieka, słuchać go i proponować najlepsze rozwiązania medyczne, opiekuńcze, prowadzące do komfortu funkcjonowania w codzienności.

Otaczamy opieką pacjentów nie tylko onkologicznych, ale pacjentów wymagających m.in. dostępu do profesjonalnego i skutecznego leczenia przeciwbólowego. W naszej Poradni mamy czas dla pacjenta, prowadzimy dialog na podstawie, którego przygotowujemy zalecenia i dedykowany cykl leczenia.

W przypadku opieki domowej, aby zaproponować rozwiązania zapewniające Państwu poczucie bezpieczeństwa, wsłuchujemy się w potrzeby zarówno podopiecznego, jak i jego bliskich. Mamy świadomość jak ważna jest potrzeba funkcjonowania człowieka w przestrzeni społecznej. Oferując pomoc naszych opiekunów w domu staramy się tym samym zapobiegać wykluczeniu społecznemu osoby starszej, aktywizować ją, motywować, wspierać. Zależy nam, aby osoby powierzające nam opiekę nad bliskim czuły komfort psychiczny, że otrzymał on najlepszą możliwą pomoc i wsparcie.

Naszymi zaletami są:

  • wieloletnie doświadczenie w opiece nad pacjentem,
  • kameralność placówki,
  • dyspozycyjność lekarzy, brak długiego czasu oczekiwania na konsultację u specjalistów,
  • dostęp do wykwalifikowanych lekarzy leczących uporczywy ból różnego pochodzenia.